UPW25B350RV TE Connectivity
TE ConnectivitySKU: upw25b350rv
Condition: New Surplus
Precio:
Stock:
Agotado
Descripción
UPW25B350RV TE Connectivity
Description: 350 Ω, Wire Wound, Precision Resistor, .1 %, 9.53 x 4.75 mm, 2 Termination, Loose Piece - Box, .25 W, ±5 ppm/°C, Neohm UPW Alias: UPW25 0.1% 5PPM 350R