LC1F630P7 Schneider Electric
Schneider ElectricSKU: lc1f630p7
Condition: New Surplus
Precio:
Stock:
Agotado
Descripción
LC1F630P7 Schneider Electric
Description: TeSys F contactor - 3P (3 NO) - AC-3 - <= 440 V 630 A - coil 230 V AC