3RT2035-3AK60 Siemens
SiemensSKU: 3rt20353ak60
Condition: New Surplus
Precio:
Stock:
Agotado
Descripción
3RT2035-3AK60 Siemens
Description: power contactor, AC-3 40 A, 18.5 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, 110 V AC 50 Hz / 120 V, 60 Hz, 3-pole, Size S2, Spring-type terminal