DCPT-38/19-45-SP TE Connectivity
TE ConnectivitySKU: dcpt381945sp
Condition: New Surplus
Precio:
Stock:
Agotado
Descripción
Description: Yellow/Green, 2:1, Single Wall Tubing, Shrinks To .748 in [19 mm], Irradiated Modified Polyolefin, 1.5 in [38 mm] Inner Diameter, RAYCHEM DCPT; Alias: 1194486-7 DCPT-38/19-45-SP