L77SDA15S Amphenol
AmphenolSKU: l77sda15s
Condition: New Surplus
Precio:
Stock:
Disponibles (20 unidades), listas para ser enviadas
Descripción
L77SDA15S Amphenol
Description: D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, Stamped Signal 3A, Straight Solder Cup, 15 Position Receptacle, Flash Gold, Bright Tin Shell, 3.05mm (.120in) Clear Hole