T77S1D10-12 TE Connectivity
TE ConnectivitySKU: t77s1d1012
Condition: New Surplus
Prix:
Stock:
20 en stock, prêts à être livrés
Description
T77S1D10-12 TE Connectivity
Description: Power Relays, Standard, Monostable, DC, 450 mW Coil Power Rating DC, 320 Ω Coil Resistance, UL Coil Insulation Class F, 12 VDC Coil Voltage Alias: T77-S1D1012T77S1D10-12