3VA1132-6EE32-0AA0 SIEMENS
SiemensSKU: 3va11326ee320aa0
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
3VA1132-6EE32-0AA0 SIEMENS
Description: circuit breaker 3VA1 IEC frame 160 breaking capacity class H Icu=70kA @ 415V 3-pole, line protection TM220, ATFM, In=32A overload protection Ir=22A...32A short-circuit protection Ii=10 x In nut keeper kit