EEUEB1E102E Panasonic
PanasonicSKU: eeueb1e102e
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Available (20 units)
Description
EEUEB1E102E Panasonic
Description: Radial Electrolytic Capacitor, 1000uF, 250uA, 25V, 498mA