EC05-1503DM Fabrimex
FabrimexSKU: ec051503dm
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Available (20 units)
Description
EC05-1503DM Fabrimex
Description: DC/DC CONVERTER, 3W UIN: 5VDC, UOUT: 15VDC IOUT: 100MA, DIL-24 32X20X10.2MM, ROHS COMPLIANT