J7KN-14D-4 400 Omron
OmronSKU: j7kn14d4
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Available (20 units)
Description
J7KN-14D-4 400 Omron
Description: CONTACTOR, 4-POLE, 14A/5.5KW AC3 (25A AC1), 400VAC