LC1F330G7 Schneider Electric
Schneider ElectricSKU: lc1f330g7
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
LC1F330G7 Schneider Electric
Description: TeSys F contactor - 3P (3 NO) - AC-3 - <= 440 V 330 A - coil 120 V AC