3RT2026-2AP60 Siemens
SiemensSKU: 3rt20262ap60
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
3RT2026-2AP60 Siemens
Description: power contactor, AC-3 25 A, 11 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, 220 V AC, 50 Hz 240 V, 60 Hz, 3-pole, Size S0, Spring-type terminal