FFR-HEL-H3.7K-E Mitsubishi
MitsubishiSKU: ffrhelh37ke
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
FFR-HEL-H3.7K-E Mitsubishi
Description: DC Link choke for 400V Inverter; 3,7kW; 8,81mH; 7,1A