CIMR-VU4A0038FAA Yaskawa
YaskawaSKU: cimrvu4a0038faa
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Available (20 units)
Description
CIMR-VU4A0038FAA Yaskawa
Description: 460 V., 25 HP (ND), 38.0 A. (ND), 20 HP (HD), 31.7 A. (HD)