100S-E370ED12C Allen-Bradley
Allen BradleySKU: 100se370ed12c
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
100S-E370ED12C Allen-Bradley
Description: Rockwell Automation contactor, 100S-E series, 3-pole, 3 NO, 370 A, 239 kW, coil 100 250 V cacc