35602M2JT TE Connectivity
TE ConnectivitySKU: 35602m2jt
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
35602M2JT TE Connectivity
Description: 2.2M Ω, Thick Metal Film, Power Resistor, 5 %, 2 Termination, Taped & Reeled, 6 W, ±100 ppm/°C, Solder, CGS 3560 Alias: 3560 2M2 5%