A700D226M016ATE018 Kemet
KemetSKU: a700d226m016ate018
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Available (20 units)
Description
A700D226M016ATE018 Kemet
Description: A700, Polymer Aluminum, 22 uF, 20%, 16 VDC, -55/+125°C, Height Max = 3.1mm