350218KJT TE Connectivity
TE ConnectivitySKU: 350218kjt
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Available (20 units)
Description
350218KJT TE Connectivity
Description: 18K Ω, Thick Metal Film, Power Resistor, 5 %, 2 Termination, 2010, Taped & Reeled, 2 W, ±100 ppm/°C, Solder, 5 x 2.5 x 1.1 mm, CGS 3502 Alias: 3502 18K 5%