354075KFT TE Connectivity
TE ConnectivitySKU: 354075kft
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Available (20 units)
Description
354075KFT TE Connectivity
Description: 75K Ω, Thick Metal Film, Power Resistor, 1 %, 2 Termination, Taped & Reeled, 4 W, ±100 ppm/°C, Solder, CGS 3540; Alias: 3540 75K 1%