36TFQSJ40 Eaton
EatonSKU: 36tfqsj40
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
36TFQSJ40 Eaton
Description: Eaton Bussmann series medium voltage DIN fuse, 40 A, AC 36 kV, 3", 76 x 537 mm, backup, DIN, with striker