LC1DT80ABBE Schneider Electric
Schneider ElectricSKU: lc1dt80abbe
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
LC1DT80ABBE Schneider Electric
Description: TeSys D contactor 4P 80A AC-1 up to 440V coil 24V DC Everlink