LC2D65AM7 Schneider Electric
Schneider ElectricSKU: lc2d65am7
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
LC2D65AM7 Schneider Electric
Description: TeSys D reversing contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 65 A - 220 V AC coil