CB016M0100RSD-0605 Yageo
YageoSKU: cb016m0100rsd0605
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
CB016M0100RSD-0605 Yageo
Description: Electrolytic capacitor Yageo CB016M0100RSD-0605 100 µF 16 V 20 % (Ø x H) 6.3 mm x 5.4 mm 1 pc(s) SMD