ESH108M025AH4AA Kemet
KemetSKU: esh108m025ah4aa
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Available (20 units)
Description
ESH108M025AH4AA Kemet
Description: Radial Electrolytic Capacitor, 1000uF, 250uA, 25V, 740mA