ESW688M016AM4AA Kemet
KemetSKU: esw688m016am4aa
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
ESW688M016AM4AA Kemet
Description: Kemet electrolytic capacitor 7.5 mm 6800 F 16 V 20 % x A 16 mm x 40 mm 1 pc.