C317C153K5R5TA Kemet
KemetSKU: c317c153k5r5ta
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Available (20 units)
Description
C317C153K5R5TA Kemet
Description: GoldMax 300 Comm X7R, Ceramic, 0.015 uF, 10%, 50 VDC, X7R, GoldMax, Commercial Standard, Lead Spacing = 5.08mm