20021111-00014T4LF Amphenol
AmphenolSKU: 2002111100014t4lf
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Available (20 units)
Description
20021111-00014T4LF Amphenol
Description: Board to Board connector, Unshrouded Vertical Header, Through Hole, Double Row, 14 Positions, 1.27mm (0.050in) pitch.