LC1DT25EL Schneider Electric
Schneider ElectricSKU: lc1dt25el
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
LC1DT25EL Schneider Electric
Description: TeSys D contactor - 4P(4 NO) - AC-1 - <= 440 V 25 A - 48 V DC low cons coil