LC1DT80A3Q7 Schneider Electric
Schneider ElectricSKU: lc1dt80a3q7
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
LC1DT80A3Q7 Schneider Electric
Description: TeSys D contactor - 4P(4 NO) - AC-1 - <= 440 V 80 A - 380 V AC 50/60 Hz coil