LC2D65A3P7 Schneider Electric
Schneider ElectricSKU: lc2d65a3p7
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
LC2D65A3P7 Schneider Electric
Description: TeSys D reversing contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 65 A - 230 V AC coil