3RT1035-1AN60 Siemens
SiemensSKU: 3rt10351an60
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
3RT1035-1AN60 Siemens
Description: Power contactor, AC-3 40 A, 18.5 kW / 400 V 200 V AC, 50 Hz / 200-220 V 60 Hz, 3-pole, Size S2, screw terminal