GP25B14E-R1B Mean Well
Mean WellSKU: gp25b14er1b
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
GP25B14E-R1B Mean Well
Description: AC-DC Triple Output Desktop Industrial adaptor; Input with 2 pole IEC320-C14 socket Output 5VDC at 2.5A; 15VDC at 0.8A; -15VDC at 0.3A with DIN 5 pin plug: Class I