GSM60B48-P1J Mean Well
Mean WellSKU: gsm60b48p1j
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
GSM60B48-P1J Mean Well
Description: AC-DC Medical desktop adaptor; Output 48Vdc at 1.25A; AC 2 pole IEC320-C8 inlet; EN60601 2xMOPP