7H.51.8.230.0400 Finder
FinderSKU: 7h5182300400
Condition: New Surplus
Price:
Stock:
Backorder
Description
7H.51.8.230.0400 Finder
Description: Finder heater 88.2mm x 67mm x 98.7mm, 110 230V approx, -40 50 C